Home

Trafó méretező program

50Hz-es trafók esetén kb. 3A/mm2 értékig még elfogadható a trafó melegedése, kapcsolóüzemû nagyfrekis trafók esetén 3...6A/mm2 érték között választunk a trafótól függõen. Konkrétan pl. egy toroid esetén, ahol a huzal nagy része szabadon van és ezért jobban tud hûlni, nagyobb áramürüség engedhetõ meg, hasonlóképpen ha ventillátoros hûtést használunk Trafó méretező program: A szoftver kiszámolja az adott célra készülő transzformátor szükséges adatait. További infó: a program 80% transzformátor hatásfokkal számol, 3.5 A/mm2 áramsűrűséggel a tekercsben Egy méretező program szerin tekertem egy hálózati trafót csöves gitár erősítőhöz(2*5881 + 4*12AX7). A problémám az hogy nagyon melegszik. Mi lehet a gond? A program által megadott adatok: 2 A/mm2 gerjesztés 1T primer: 230V, 495 menet 0,80mm szekunder: 2 A/mm2 360V, 300 mA, 864 menet 0,45 mm 50V, 100 mA, 120 menet 0,30 m Oszcilloszkóp programok (a hangkártya mikrofonbemenetét használják): PC-s oszcilloszkóp (nagyon profi) Letöltés (25,7M) Digitális frekvencia mérő Letöltés (0,1M) Infrás oszcilloszkóp Letöltés (0,1M) Spectrogram oszcilloszkóp Letöltés (0,25M

Tudtok ajánlani valami trafó méretező progit? Ami itt van a gyüjteményekben azt már néztem Letölthető INGYENES Programok. LED Előtét Ellenállás Kiszámító Progi. ----- Ellenállás Szinkód Kiszámító Progi. ----- Kondenzátor Kód Átváltó. ----- Trafó Tervező Progi. ----- 555-ös IC köré Kapcsolásirajz Tervezö Pompás retrospektív, mely felölel 40 évet, és a világ valamennyi sarkát. Tragédia és komédia, gyengédség és erő, a kecses és a furcsa

Skori Weblapja - Transzformátorok és tekercsek méretezése

Trafó Art Shop debüt x Budapest Design Week 2020 A webshop limitált számban készülő termékei a smART! és az AV Composers sorozatokhoz kötődő alkotók és designerek egyedi tervezésű, az évad során folyamatosan bővülő kollekciójának bemutatótere Akinek van TINA9 áramkör-szimulátor program telepítve a számítógépére, az alábbi fájlt megnyitva, máris próbálgathatja az áramkört - és (talán) meríthet is némi ötletet, hogy hogyan érdemes szimulátort használni CHC - fojtótekercs méretező; Electrontubes - méretező alkalmazás; LC-circuits - méretező alkalmazás; LCScan - logikai áramkör szkenner; Power supplies - méretező alkalmazás; R-circuits - méretező alkalmazás; Trafó - hálózati transzformátor méretező; Tubes2, Tubes2 for DOS - elektroncső katalógus; Egyéb alkalmazáso

Itt található egy kimenőtrafó méretező program: http://www.dissident-audio.com/OPT_da/Page.htm Siemens HIT Tool program. Frissített adatbázis, új termékek és funkciók. A Siemens egyre több partnere használja napi munkája megkönnyítésére az egyedülálló Siemens online HIT Tool termékkiválasztó és méretező programot. Mivel gyakran jelennek meg új fejlesztésű termékek, ezért szükséges az adatbázis folyamatos.

Rákosmenti Rádiós Kör - Letöltése

MM6DRead állapotellenőrző program MM5D - négycsatornás programozható vezérlő és távfelügyelő Működtető szoftver az MM5D berendezéshez és MM5DRead állapotolvas Ezért is keresek vagy méretező progit ami kívánt értékeket bekéri vagy kész képeket mérethelyesen amiből nyákot lehetne készíteni. Persze 800Mhz-nál a rövid koax miatt ezt az utat választom próbára Kínál Transzformátor 500VA: Kb.: 500VA-es hálózati transzformátor 230v/2X20 V A vasmag méretei: 165X55X145 mm a súlya: 11 kg a réz ára: 1.400,-Ft/ kg. A teljes súly 1/3-a a réz súlya (3,5 kg) ha szétverem az üzemképes trafót kapok érte: 4.900,-Ft-ot, ezért ennyit kérek érte, 2 db van belőle

Transzformátor készítés, méretezés - Hobbielektronika

1. AVR kontrollerek programozása. Minden különösebb gond nélkül eljutottam oda, hogy képes vagyok (most épp) egy ATmega16A assembler programozni - avrdude, jtag ice1 (kínai ocó) és avra. Ahogy kicsit elkezdtem bonyolultabb dolgokat kódolni, rögtön eljutottam oda, hogy debuggolni kellene. Elvileg a jtag erre alkalmas
  2. mértezéshez szükséges adatok, jelleggörbék, méretező programok, rendelkezésre bocsátása világítástechnikai méretezésben segítségnyújtás identifikálás, segítség a keresett termékek beazonosításában, legmegfelelőbb beszerzési forrás felkutatás
  3. Köszi a gépkönyvi adatokat. Sajnos nekem ez nincs meg, és nem is találtam. Ezért én a Spirec méretező programjából indultam ki és ebből is rosszul. Ha a KN-3-t veszem alapul a 240 l/p elég idealisztikusnak tűnik nekem. A program szerint ez olyan 75 l/p körül várható, ami nekem is jónak tűnik

Home-Elektro - Programo

Tervező program (Doboz és egyéb) - Hobbielektronika

Munka3 Munka2 Munka1 Itemid http://www.rospromcom.ru/index.html?cat=10 http://www.remotecentral.com/cgi-bin/files/rcfiles.cgi?area=other&db=device V. Baranyai Szólótáncfesztivál - program 2020.02.25 49. Schneider Lajos Népdaléneklési és Népzenei Tehetségkutató Verseny - felhívás 2019.12.15 V. Baranyai Szólótáncfesztivál - felhívás 2019.12.0

Letölthető INGYENES Programok

baluntrafó Elektrotany

1. Transzformátor vasmag — a vasmag kulcsszerepet játszó
  2. AVR kontrollerek programozása HU
  3. Titl
  4. Víz-, gáz-, fűtésszerelés - Index Fóru

Vásárlás: FERM WEM1042 Inverteres hegesztő árak

1. Főkatalógus. Helios HighVent Technológia - PDF Free Downloa
  2. Rádióamatőr topic - Index Fóru
  3. 3740 db. „Modul szóra releváns honlap áttekinthető listáj