Home

Őszi szünet egyetemen 2022

A mai nappal elkezdődött a 2020/2021-es tanév első hosszabb pihenője, az őszi szünet. Mutatjuk, mettől meddig van időtök a feltöltődésre, illetve azt is, mennyiben tér el az egyetemisták szünideje az általános- és középsuliktól - már ahol egyáltalán tartanak őszi szünetet. Közoktatás Eduline/MTI 2020. október. 22 az Egyetemen az őszi szünet hivatalosan elkezdődött. A szünet utáni első munkanap 2020. október 27-én lesz. Aki az őszi szünet alatt külön kancellári engedély nélkül az SZFE létesítményeiben tartózkodik, azt saját felelősségére teszi, vállalva annak minden következményét félév . Beiratkozási időszak: 2020. augusztus 31. (hétfő) - 2020. szeptember 5. (szombat) Szorgalmi időszak: 2020. szeptember 7. (hétfő) - 2020. december.

eduline.hu - őszi szüne

2020. október 16. 16:54 2020. okt. 16. 16:54. Nem lezárásról, hanem az őszi szünet, egy szabadság előrehozásáról van szó - mondta Szarka Gábor, a Színház- és Filmművészeti Egyetem új kancellárja az SZFE épületeinek kiüríttetéséről megjelent hírekre reagálva pénteken, a közmédiának.. A 2020/2021-es tanév időbeosztása az Egészségügyi Karon. A Debreceni Egyetem központi Tanévnyitó ünnepsége. 2020. szeptember 8. (kedd) - 11 óra. Regisztrációs időszak - I. félév. 2020. augusztus 31 - szeptember 20. Vizsgakurzusként felvett tantárgyak vizsgái. 2020. augusztus 31. - szeptember 4

2020. szeptember 7 - november 27. (12 hét) I. félévi konzultációs hét (őszi szünet) 2020. november 2 - november 6. (1 hét) I. félévi vizsgaidőszak*: I. félévi vizsgaidőszak nem végzős hallgatóknak (akik tanulmányaikat nem 2021. januárban fejezik be) 2020. december 14 - 2021. január 29. (7 hét A Színház- és Filmművészeti Egyetemen a korábban kiadott rektorhelyettesi és kancellári rendelkezések továbbra is érvényben vannak; az Egyetemen az őszi szünet hivatalosan elkezdődött. A szünet utáni első munkanap 2020. október 27-én lesz A Színház- és Filmművészeti Egyetemen a korábban kiadott rektorhelyettesi és kancellári rendelkezések továbbra is érvényben vannak; az egyetemen az őszi szünet hivatalosan elkezdődött. A szünet utáni első munkanap 2020. október 27-én lesz A rendeletben az iskolai szünetek idejét is meghatározták: Az őszi szünet 2021. október 23. és 2021. november 1. között, A téli szünet 2021. december 22 és 2022. január 3. között, A tavaszi szünet pedig 2022. április 14. és 2022. április 19 között lesz majd. Az iskolák - a tanítási év kezdő és befejező napjának.

2020. október hó 26. napjától a Miskolci Egyetemen rendkívüli őszi szünetet rendelek el. Ezen időszak alatt az egyetem oktatási tevékenysége szünetel. Az őszi szünet utáni első oktatási nap előreláthatólag: 2020. november hó 2. Ezen időszak alatt a hallgatók nem léphetnek be a Miskolci Egyetem létesítményeibe Szarka Gábor meghosszabbította az őszi szünetet az SZFE-n. M.D. 2020.10.25. 17:50. Október 16-tól november 1-ig tart az őszi szünet a Színház- és Filmművészeti Egyetemen - idézi a Telex Szarka Gábor kancellár és Novák Emil rektorhelyettes körlevelét. Az őszi szünetet korábban kancellári utasításra előrehozták. Szarka Gábor az egyetem kiüríttetéséről szóló hírekre reagálva hangsúlyozta: nem kiürítésről, hanem az őszi szünet előrehozásáról van szó. Úgy gondolja, hogy a helyzet megérett erre, miután az intézményben semmilyen vezető nincs, aki a folyamatokat ellenőrizze, döntéseket hozzon a legmagasabb szinten 2020.10.26 hétfő - 2020.10.30 péntek Őszi szünet 2020.11.02 hétfő - 2020.11.05 csütörtök Intenzív (projekt) hét 2020.11.02 hétfő - 2020.11.23 hétfő 16:00 Szakdolgozat leadása és záróvizsgára jelent-kezés azon szakoknál ahol nincs decemberi záróvizsga

az Egyetemen az őszi szünet hivatalosan - ORIG

1. den következményét - írták. Az nem derült ki a rövid közleményből, hogy mi lesz a következmény
  2. 2020/2021-es tanév I. (őszi) félév. Regisztrációs időszak. 2020. szeptember 6-ig (vasárnap) Tanévnyitó. 2020. szeptember 4. (péntek) Tanítási szünet (UNESCO Egyetemi Sport Nemzetközi Napja
  3. denki egy kicsit pihenjen, beszéljen a szülővel, gondolja át az egészet, és kiszakadjon ebből a Stockholm-szindrómából.
  4. Miskolci Egyetem 2020. 10. 26. 12:45 Rendkívüli őszi szünet kezdődik . A koronavírus-fertőzés kockázatcsökkentése érdekében rendkívüli őszi szünetet rendelt el a Miskolci Egyetemen Horváth Zita rektor. Ezt ne hagyja ki! Így politizálnak a baloldalon az aranyérmek nyomában.

Tanulmányi időbeosztás a 2020/2021. tanév II. félévére. A 197/2021. (IV. 28.) Korm. rendelet 1. §-ában megjelent szabályozás alapján a Miskolci Egyetem esetében a 2020/2021. tanévben - a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 108. § 5. és 40. pontjában - a félév, illetve a tanév hosszára meghatározott oktatásszervezési időszaktól való. Szünet, regisztrációs hét, szorgalmi hét, szorgalmi és vizsgaidőszak, diplomaátadó ünnepély, minden fontos dátum egy helyen. A Pannon Egyetem 2019/2020 tanév rendje és időbeosztása fontos dokumentum minden egyetemi hallgató számára, ezért igyekszünk mindig naprakészen tartani

OKTATÁSI SZÜNETEK ÉS MUNKANAP ÁTHELYEZÉSEK ŐSZI FÉLÉV TAVASZI FÉLÉV SZIE Nemzeti ünnep 2020. október 23. (péntek) SZIE Őszi szünet/őszi projekthét * 2020. október 26-30. (hétfő-péntek) SZIE Kutatók Éjszakája 2020. november 27-28. SZIE Karrier Nap 2020. szeptember 29. AKTK, GK, PEDK, RRMK Karrier Nap Gödöllői Campu 2020. október 19., 11:45. hogy a héten előrehozott őszi szünet van az egyetemen, mert a tanév eredeti rendje szerint a szünet csak a jövő héten lenne. A 444 arról számol be, hogy az egyetem oktatói és hallgatói vitatják a teremből való kizárás jogszerűségét, pénteken a bíróságon is megtámadták Szarka őszi. Óbudai Egyetem 2019/2020. tanév időbeosztása - I. félév [1]. Hónap. Esemény. Esemény ideje. A 2019. és 2020. évi ünnepnapok. a munkaszüneti napok körüli munkaren Az egyetem kiüríttetéséről szóló hírekre reagálva hangsúlyozta: nem kiürítésről, hanem az őszi szünet előrehozásáról van szó. Úgy gondolja, hogy a helyzet megérett erre, miután az intézményben semmilyen vezető nincs, aki a folyamatokat ellenőrizze, döntéseket hozzon a legmagasabb szinten 2020.10.18. 16:45. Vasárnap a Színház- és Filmművészeti Egyetem (SZFE) vezetése közleményben nyomatékosította, hogy a korábban kiadott rektorhelyettesi és kancellári rendelkezések továbbra is érvényben vannak, az egyetemen az őszi szünet hivatalosan elkezdődött. Az első munkanap 2020. október 27-én lesz

(őszi záróvizsga-időszakra jelentkezés esetén) jogász képzésen: 2020. szeptember 15. (kedd) egyéb képzésen: 2020. október 27. (kedd) Károli Közösségi Napok (Tréning hét): 2020. október 19 - 22. Őszi szünet: 2020. október 26. (hétfő) - 30. (péntek) Záróvizsga-időszak: jogász képzésen: 2020. október 05. Figyelem! Hétfõtõl õszi szünet lesz egyetemünkön 9/2020.sz. Rektori utasítás A COVID-19 fertőzés kockázatánakcsökkentése érdekében őszi szünet elrendeléséről a Miskolci Egyetemen a 2020.október 26.. A 2020/2021. tanévben a tanítási év első tanítási napja 2020. szeptember 1.(kedd) és utolsó tanítási napja 2021. június 15. Az első félév 2021. január 22-ig tart. Szünetek: Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2020. október 22. (csütörtök), a szünet utáni első tanítási nap. 2020. november 2 Október 16-tól november 1-ig tart az őszi szünet a Színház- és Filmművészeti Egyetemen - derül ki Szarka Gábor kancellár és Novák Emil rektorhelyettes körleveléből, amelyet a Telex szerzett meg.. Az őszi szünetet korábban előre hozták, eredetileg október 16-tól október 26-ig, hétfőig tartott volna 2020 október 23 péntek ünnep, pótlása 2020. december 7-én hétfőn történik. TDK konferencia: 2020. november 17. kedd, az elmaradt órák pótlása 2020 december 8-án kedden történik. 2020 november 18-20. szerdától péntekig rektori szünet, pótlása 2020. december 9-11. szerdától péntekig történik

Vasárnap is figyelmeztetést adott ki az SZFE új

2020. szeptember 7 - november 27. (12 hét) I. félévi konzultációs hét (őszi szünet): 2020. november 2 - november 6. (1 hét) I. félévi vizsgaidőszak: I. félévi vizsgaidőszak nem végzős hallgatóknak (akik tanulmányaikat nem 2021. januárban fejezik be) 2020. december 14 - 2021. január 29. (7 hét a szünet utáni első munkanap pedig 2020. október 27-e, kedd; az őszi szünet időszakában a jelenléti oktatás szünetel; a karbantartások nem érintik az Vas utcai épület homlokzatán lévő installációk eltávolítását I. félév. Szorgalmi időszak: 2021. augusztus 30. - 2021. december 10. Gólyatábor: 2021. augusztus 28. - 2021. szeptember 1. Orientációs hé

Meddig tart az őszi szünet 2021, mikor kezdődikNépszava „Hallgatókat elküldeni nem oké”

Szegedi Tudományegyetem Tanév időrendi beosztás

2020. október 8.- kereskedelem és marketing szak, gazdálkodási és menedzsment szak 2020. október 9. - műszaki menedzser , gazdaságinformaikus szak Nemzeti ünne A Színház Online számolt be róla, hogy az SZFE vezetősége újra közleményt adott ki: A Színház- és Filmművészeti Egyetemen a korábban kiadott rektorhelyettesi és kancellári rendelkezések továbbra is érvényben vannak; az Egyetemen az őszi szünet hivatalosan elkezdődött. A szünet utáni első munkanap 2020. október 27-én lesz 2020. 10. 19. 11:43. Nem engedték be a Színház-és Filmművészeti Egyetem látványtervező osztályát az intézmény Szentkirályi utcai épületében található tantermükbe hétfő reggel. Az ATV információi szerint az osztállyal közölték, nem adhatják oda nekik a termük kulcsát, miután őszi szünet van. Ahogy mi is. 2020-10-16 17:27:00. A Színművészeti kancellárja szerint nem lezárásról van szó. Nem lezárásról, hanem az őszi szünet, egy szabadság előrehozásáról van szó - mondta Szarka Gábor, a Színház- és Filmművészeti Egyetem új kancellárja az SZFE épületeinek kiüríttetéséről megjelent hírekre reagálva pénteken a.

A 9/2020. sz. Rektori utasításnak megfelelően a Miskolci Egyetemen és így a Miskolci Egyetem Ózdi Kihelyezett Tagozatán is október 26-tól rendkívüli őszi szünet van, mely időszak alatt az oktatási tevékenység szünetel. Az őszi szünetet követő első tanítási nap előreláthatólag november 2 November Rektori-dékáni szünet 2020. november 18-20. 2019.11.02. 2020.11.30. Mindenszentek 2020. november 1. (vasárnap) - 1034 Budapest, +36 (1) 666-5626 email@uni-obuda.hu Bécsi út 96/b. +36 (1) 666-0000 www.uni-obuda.hu Óbudai Egyetem . Magyar Tudomány Ünnepe az Óbudai Egyetemen 2020. november 3-23. 2020.11.09. 2020. november 17.

I. félévi (őszi) szünet: 2021. november 2 - november 5. (1 hét) I. félévi vizsgaidőszak: I. félévi vizsgaidőszak nem végzős hallgatóknak (akik tanulmányaikat nem 2022. januárban fejezik be) 2021. december 13 - 2022. január 28. (7 hét Négy nappal hamarabb, hétfőn kezdődik az őszi szünet a Színház- és Filmművészeti Egyetemen (SZFE), a szünet ideje alatt csak a kancellár engedélyével lehet az egyetemen tartózkodni - számolt be róla pénteken az Origó.. Szarka Gábor, az intézmény kancellárja a hírportálnak elmondta Iskolai szünet Kerület Időszak; Karácsonyi szünet: minden: 23. 12. 2019 - 6. 1. 2020: Téli szünet: Niederösterreich, Wien, Vorarlberg: 3. 2. 2020 - 8

Szarka: nem zárjuk le az egyetemet, csak az őszi szünet

1. A Miskolci Egyetem nem rég kinevezett rektora, Horváth Zita a koronavírus járvány fertőzésének csökkentése érdekében rendkívüli őszi szünetet rendelt el 2020. október 26.- 31. között. 2020. október hó 26. napjától a Miskolci Egyetemen rendkívüli őszi szünetet rendelek el. Ezen időszak alatt az egyetem oktatási.
  2. Rendkívüli őszi szünet! 2020. október 26-31-ig rendkívüli őszi szünet lesz RÉSZLETEK ITT. Szakirányú továbbképzések Változatos képzéseket kínálunk diplomásoknak is! A Miskolci Egyetemen lehetőséged van MA képzésen továbbtanulni! További információ
  3. az SZFE vezetése azt szeretné, ha a szünet után végre elkezdődhetne a normális oktatás, és azt tanácsolta a diákoknak, hogy addig gondolják át, ami másfél hónapja folyik az egyetemen. Mint mondta, bevett szokás szerint a szünetekben csak kancellári engedéllyel lehet tartózkodni.

A 2020/2021-es tanév időbeosztása - Debreceni Egyete

szi szünet) 2020. november 2. hétfő (rektori szünet) 2020. december 8. kedd (rektori szünet) Pázmány nap 2020. október 14. szerda Vizsgaidőszak (rendes + CV) 2020. december 14. hétfő - 2021. január 30. szombat Elővizsga időszak HTK, JÁK 2020. december 7. hétfő - december 12. szomba Minthogy azonban a fenntartótól még nem érkezett állásfoglalás erre vonatkozóan, de a járványhelyzet megkövetelheti, hogy - legalábbis részben - ismét fokozottan használjuk az oktatásban a digitális eszközöket, kidolgozták a vegyes rendszerű oktatás irányelveit a 2020-2021-es tanév őszi félévére vonatkozóan A Kaposvári Campus Könyvtárának nyitvatartása az őszi szünetben alábbiak szerint alakul: 2020. október 23. ZÁRVAHétfő: 8.00-16.00Kedd: ZÁRVASzerda: 10.

Üzenet az SZFE új vezetőségétől - Blik

őszi szünet: 2020. október 23. - november 1. téli szünet: 2020. december 23. - 2021. január 3. tavaszi szünet: 2021. április 1-6. Amint a tanév rendje hivatalosan is kihirdetésre kerül, e-mail-ben értesítünk, ezért érdemes feliratkoznod! Iskolás már a gyermeked Őszi szünet--Tavaszi szünet: 2022.04.14: 2022.04.19 Kód Tevékenység Leírás Kezdete Vége Előkészíti Végrehajtja : 1.SZG.30.10: Automatikus bejelentkeztetés: Beiratkozás (jogviszony létrejöttének) feltételei: • A Felvett állapotú hallgató leadta az iratkozási lapját, és ezt a tényt rögzítették a TR-ben.. Topiknyitó: emerald 2020. 10. 16. 19:03 Színművészeti egyetem bezárása . Az SZFE új kancellárja szerint nem kirakják a diákokat, csak előrehozzák az őszi szünetet. így az egyetemen az őszi szünet hivatalosan elkezdődött, a szünet utáni első munkanap október 27-én lesz. Azt írták, hogy aki az őszi szünet alatt. A vezetőség vasárnap azt közölte, hogy a korábban kiadott rektorhelyettesi és kancellári rendelkezések továbbra is érvényben vannak, így az egyetemen az őszi szünet hivatalosan elkezdődött, a szünet utáni első munkanap október 27-én lesz. Azt írták, hogy aki az őszi szünet alatt külön kancellári engedély nélkül.

A katonaságtól lízingelt kancellár akadályozza az SZFE

Az alábbiakban található a tanév rendjének ütemezése a PTE egyes karain. Állam- és Jogtudományi Kar. Őszi szemeszter. Beiratkozás, bejelentkezés: 2021.08.16. - 2021.09.1 A 2020/2021-1 (őszi) félévében záróvizsgák megkezdéséhez jogász szak, nappali és levelező munkarend esetén: Szakdolgozat leadási időszak: 2020.08.17 - 2020.08.28

őszi szünet előtti utolsó tanítási nap Ünnepi megemlékezés az 1956-os forradalomról, röv.órák 6-7-8.óra - 11.d Mansfeld - szóbeli 1-2. óra Békefi 23 P 1956-os forradalom ünnepe 24 Szo 25 V 26 H őszi szünet 27 K őszi szünet 28 Sze őszi szünet 29 Cs őszi szünet 30 P őszi szünet 31 Szo őszi szünet 2020. október 2020. 9/2020.SZ. REKTORI UTASÍTÁS - A COVID-19 fertőzés kockázatának csökkentése érdekében őszi szünet elrendeléséről a Miskolci Egyetemen a 2020. október 26 - 2020. október 31 közötti időszakr Felfüggeszti a kuratórium az oktatást a Színház- és Filmművészeti Egyetemen. Az új vezetés úgy döntött, hogy az őszi szünet után sem indul újra a tanítás. Újabb egyeztetésre hívják az egyetemfoglalókat

Fenyegetőbbre váltott az SZFE vezetése 24

I. félév kezdete: 2019. szeptember 2. (hétfő) Regisztrációs időszak: 2019. szeptember 2-6. (hétfő-péntek) GTK tanévnyitó: 2019. szeptember 5. Négy nappal hamarabb, hétfőn kezdődik az őszi szünet a Színház- és Filmművészeti Egyetemen (SZFE), a szünet ideje alatt csak a kancellár engedélyével lehet az egyetemen tartózkodni - számolt be róla pénteken az Origó. Szarka Gábor, az intézmény kancellárja a hírportálnak elmondta: a pandémia miatt hozták korábbra a szünetet, amely alatt a szükséges. őszi szünet előtti utolsó tanítási nap Ünnepi megemlékezés az 1956-os forradalomról, röv.órák 6-7-8.óra - 11.d Mansfeld - szóbeli 1-2. óra Békefi 23 P 1956-os forradalom ünnepe 24 Szo 25 V 26 H őszi szünet 27 K őszi szünet 28 Sze őszi szünet 29 Cs őszi szünet 30 P őszi szünet 31 Szo őszi szünet sor-szám törvényi.

A Debreceni Egyetem központi tanévnyitó ünnepsége: 2021. szeptember 5. (vasárnap). Regisztrációs időszak - I. félév: 2021. szeptember 1 - szeptember 19. Vizsgakurzusként felvett tantárgyak vizsgái: 2021. szeptember 6 - 10. I. (őszi) félévi szorgalmi időszak: 2021. szeptember 6 - december 17. (15 hét) Első tanítási na Az első féléves tanulmányi előrehaladásról a tanulót, illetve gondviselőjét 2020. január 29-ig tájékoztatjuk a félévi értesítő által. A szünetek időtartama Őszi szünet: A szünet előtti utolsó tanítási nap: 2020. október 22. (csütörtök) A szünet utáni első tanítási nap: 2020. november 02. (hétfő Nem csitul a járvány második hulláma. Hajdú-Biharban napok óta emelkedik a betegszám, a keddi adatok szerint 72 új fertőzöttet azonosítottak, így már 1853 kapták el a vírust a járvány kezdete óta, ezzel pedig Hajdú-Bihar az ötödik legfertőzöttebb megye az országban.Eközben országszerte szomorú rekordot döntött az elhunytak száma, 28-an haltak meg a koronavírus miatt I. félévi konzultációs hét (őszi szünet) 2019. október 28 - november 1. (1 hét) I. félévi vizsgaidőszak*: I. félévi vizsgaidőszak nem végzős hallgatóknak (akik tanulmányaikat nem 2020. januárban fejezik be) 2019. december 16 - 2020. január 31. (7 hét Szünetek: Őszi szünet: 2020. október 23-tól november 1-ig, a szünet előtti utolsó tanítási nap október 22. Téli szünet: 2020. december 19-től 2021. január 3-ig Tavaszi szünet: 2021. április 1-től április 6-ig Nyári szünet: 2021. június 16-tó A tanév rendje 2019/2020. T.n

Az RTL vezérigazgató-helyettese, Kolosi Péter is semmisnek

Tíz napos lesz az őszi szünet - íme a 2021/2022-es tanév

Nem engedték be a Színház- és Filmművészeti Egyetem Szentkirályi utcai épületében található tantermébe a látványtervező osztályt hétfőn reggel. A diákok arra hivatkozva nem kapták meg a teremhez tartozó kulcsot és nem kezdhették el a tanórát, mert az egyetemen őszi szünet van - tudta meg az ATV.. Ahogy azt mi is megírtuk, az SZFE-n péntek délelőtt rendelt el. A 2020/21-es tanév rendje. Határidős jegyzék 2020/2021-es tanév tavaszi félév. I. (őszi) félév. Regisztrációs időszak. 2020. szeptember 4-6. (péntek-vasárnap) Tanévnyitó. 2020. szeptember 4. (péntek) Tanítási szünet (UNESCO Egyetemi Sport Nemzetközi Napja) 2020. szeptember 25. (péntek őszi szünet A teljes filmes képzést kizárták a Színház- és Filmművészeti Egyetem stúdiójából 2020. október 20., 18:35. Tegnap egy látványtervező osztályt zártak ki saját tanterméből, ma pedig már a teljes filmes képzés nem tudott bejutni a Színház- és Filmművészeti Egyetem (SZFE) Szentkirályi utcai. A 2020/2021-es tanév rendjeaz alap- és mesterképzésben, valamint a szakirányú továbbképzésekben. Beiratkozás: 2020. augusztus 25. - szeptember 4. A hallgatók által a tanulmányi rendszerben végrehajtandó feladatok (regisztráció, tárgyfelvétel, vizsgajelentkezés) ütemezése a Quaestura Hallgatói Ügyfélszolgálati Iroda.

A koronavírus miatt szünetet rendletek el a Miskolci Egyeteme

Az őszi szünet időszakában a jelenléti oktatás szünetel, az elmaradt foglalkozások pótlásáról a szünet utáni időszakban kell gondoskodni. Ugyanakkor az osztályvezető tanárok döntésük szerint távoktatási formában szervezhetnek képzéseket, ezek megtartását azonban megfelelően igazolniuk kell A 2020/21. tanév rendje. 2020. szeptember 3. 7/2020. (XI. 1.) rektori utasítás a 2020/2021. tanév rendjéről. A Szervezeti és Működési Rend 31. § (2) bekezdés j) pontja szerinti jogkörömben eljárva, a 2020/2021. tanév rendjét az alábbiak szerint állapítom meg. 2020. augusztus 24. - szeptember 5. (H-Szo) Regisztrációs.

Index - Belföld - Szarka Gábor meghosszabbította az őszi

Szünetek: Az őszi szünet előtti utolsó tanítási luxus fürdőszoba nap 2020. október 22. (csütörtök), a szünet utáni első tanítási szukralfát nap. 2ceglédi rendőrkapitányság 020. november 2. Becsült olvasási idő: 2 p. A tanév rendje, iskolszingli filmek aszüeger nav netbudapesti metropolitan egyetem naptár 2020/2 Szarka Gábor az SZFE Vas utcai épületénél 2020. október 8-án. Fotó: Szász Zsófia / 444 Először azzal fenyegetőzött, hogy nem utal fizetést, ha nem engedik be az egyetemre.Majd mután ennek ellenére sem engedték be, bejelentette, hogy befejezettnek tekinti az egyetem blokádját, és az intézmény dolgozóinak minden együttműködést megtiltott az egyetemfoglalókkal

Szarka Gábor szerint nem zárják le az egyetemet, csak az

Újabb két teremhez nem kaptak kulcsot a Színház- és Filmművészeti Egyetem hallgatói: az ATV.hu tudósítása szerint a Rákóczi úti épületben a mozgásteremhez, a Szentkirályi utcában található épületben pedig a tévéstúdióhoz nem kapták meg a kulcsokat. Szurdi Panni, az SZFE hallgatói önkormányzatának tagja a hvg.hu-nak elmondta, hogy az előrehozott őszi szünet. Takarékossági okokból 2013. december 22-e és 2014. január 5-e között üzemszünet lesz az egyetemen, őszi és tavaszi szünetet nem tervez az intézmény. Szénszünet igen, őszi és tavaszi szünet nem lesz az SZTE-n - Szeged Ma - tények és véleménye